• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/291395260870486/
Türkiye'nin Dört Bir Yanından Gelen Motorcular Balıkesir'de Buluştu

Türkiye Motosiklet Kulüpleri, birlik ve beraberlik için Balıkesir’de bir araya geldi. Toplantıda motorcuların yaşadığı sıkıntılar ve çözüm önerileri tartışıldı.

MKSF Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu tarafından Balıkesir Altınoluk’da düzenlenen toplantıda, Türkiye’nin birçok şehrinden 75 motosiklet kulübü başkanı ve yöneticileri katıldı. İstiklal Marşının okunması ve saygı duruşunda bulunulması ile başlayan program, kulüplerin kendilerini tanıtması ile devam etti. Programda ayrıca motosiklet camiasını sorunları ve çözüm önerileri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Programın açılış konuşmasını yapan MKSF Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu Genel Başkanı Özgür Candar, "MKSF motosiklet kullanıcıları ve sporları federasyonu motosiklet kullanıcılarının sorunlarına çözüm olabilmek, dostlukları pekiştirmek, farkındalık ve bilinç çizgisini arttırmak, motosiklet kültürünü daha geniş kitlelere aktarabilmek ve motosiklet kullanımını yaygınlaştırmak, toplumun bakış açsını değiştirebilmek ve motosiklet kullanıcılarının yanında pozitif güç olarak yer almak için motosiklet derneklerinin bir araya gelerek kurduğu bir federasyondur" dedi.

MKSF’nin birlik ve beraberlik adına mükemmel bir zemin olduğunu belirten Candar, "Aynı paydada birleştiğimiz kulüplerin ve motosiklet kullanıcılarının sorunlarını biliyoruz. Bu sorunların çözümü için tüm kulüpler ile birlik içerisinde adımlar atacağız. Şunu unutmamalıyız ki; ancak birlikte olursak güç oluruz. Amacımız aynı, dertlerimiz ortak. Toplantıda tüm dostlarımızdan harika dönüşler aldık. Bunların her birini değerlendirecek ve ilgili çalışmalara hemen başlayacağız. Katılan ve bizlere destek veren tüm motosiklet kulüplerinin yöneticilerine şahsım ve MKSF yönetimi adına çok teşekkür ederim. Çok faydalı bir toplantı oldu. Camiamız için hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.


Türkiye Bayan Motorcular Kulübü Başkanı Adile Yavuz ise, "İlk defa böyle bir organizasyona yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte ilk defa katıldık. Bundan sonra umarım her zaman birlikte olmayı, umut ediyorum. Çünkü bizim desteğe ihtiyacımız var. İnşallah desteklerinizle birlikte güzel adımla atarız" ifadelerini kullandı.

Kocaeli Motosiklet Topluluğu (KOMOTO) yönetimi de toplantıda farklı öneriler sundu.

  
613 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret28593
MKSF
Nöbetçi Eczaneler
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.74305.7660
Euro6.33076.3561
Hava Durumu
Saat