• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/291395260870486/
Üyelik Girişi
TMF
Motosiklet Aksesuar
Takvim
TRT Haber
Antrenör Kursu 9-19 Şubat’ta Kocaeli'de Yapılacak

Antrenör Kursu 9-19 Şubat’ta Kocaeli'de Yapılacak

Birinci Kademe Yardımcı Motosiklet Antrenör Kursu, Kocaeli Üniversitesi’nde 09-19 Şubat 2016 tarihleri arasında yapılacak.

 Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun 2016 yılı eğitim faaliyet programında yer alan 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu 09-19 Şubat 2016 tarihleri arasında Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu bünyesinde açılacak. 


1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu’na, Federasyonumuzun 18.03.2014 tarihinde yürürlüğe giren Motosiklet Sporları Antrenör Eğitim Talimatı’nın ilgili hükümleri gereğince, aşağıda yazılı olan şartlara haiz olan adaylar müracaat edebileceklerdir. 

Antrenör kursuna katılmak isteyen ve belirtilen şartlara haiz adaylar son müracaat günü olan 22 OCAK 2016 CUMA gününe kadar dilekçeleri ve şartlarla ilgili belgeler ile birlikte ayrıca kursa katılım bedeli olan 250 TL’nin federasyonumuzun banka hesabına (GARANTİ BANKASI, ANAFARTALAR CADDESİ ŞUBESİ HESAP NO: 711/6298552) yatırıldığına dair banka dekontu ile beraber TMF Ankara Merkez Bürosuna (DOĞANBEY MAH. HİPODROM CAD. ANKARA SPOR SALONU GİRİŞ KAT 06330 ALTINDAĞ / GAR / ANKARA) posta yolu ile veya elden teslim etmeleri gerekmektedir. 


1. KADEME YARDIMCI ANTRENÖR KURSUNA KATILACAKLARDA ARANILACAK ŞARTLAR 

a- En az lise veya dengi okul mezunu olmak, ez az 3 yıl motosiklet kullanmış ve kulüplerinde yarışlara katılmış olmak. (Tahsil Belgesi Noter tasdikli) 

b- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak. (Aile hekiminden alınacak Sağlık Raporu) 

c- Taksirli suçlar ile kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş veya aşağıda suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere 6 aydan fazla hapis veyahutta affa uğramış olsalar bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, yağma, dolandırıcılık gibi yüz kızartıcı veya cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar, fuhuş, uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti, kullanımı, kullanımını kolaylaştırma, kullanmak için satın alma, kabul etmek veya bulundurmak veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama, kaçakçılık, vergi kaçakçılığı ve haksız mal edinme suçlarından hükümlü bulunmamak. (Sabıka Kayıt Belgesi) 

d- 18 yaşını doldurmuş olmak. (Nüfus Kağıdı Fotokopisi) 

e- Türkiye Motosiklet Federasyonu’nca yayınlanan Disiplin Talimatı çerçevesinde ve Sporla ilgili yürürlükte bulunan her türlü Ceza Yönetmeliğine göre son üç yıl içinde bir defada 6 aydan fazla ve/veya toplam 1 yıldan fazla ceza almamış olmak. (Spor Genel Müdürlüğü Ceza Kurulları’ndan ceza almadığını gösterir belge) 


ANTRENÖR KURS PROGRAMI için tıklayın.

  
858 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret25197
MKSF
Nöbetçi Eczaneler
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.67445.6971
Euro6.34556.3709
Hava Durumu
Anlık
Yarın
29° 32° 18°
Saat